Her Site Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Site Burada

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapUzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam Siteni10

Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam

YazarMesaj
bazkriz
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 443

Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam Empty
MesajKonu: Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam   Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam Icon_minitimePerş. Haz. 08, 2017 6:54 pm

Uzaktan eğitim programlarına olan talebin artmasıyla birlikte kariyeradam, verdiği hizmetle Türkiye'deki ihtiyaca çözümler üretme konusunda listenin baş sırasında yer alıyor. Attığı her adımla gelişimini sürdüren eğitim kurumu olarak ön plana çıkıyor olmasıyla beraber, rakiplerini geride bırakıyor. Türkiye'deki en iyi uzaktan eğitim programını sunmasının yanı sıra Avrupa ve dünya çapında da önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.

Kariyer Adam, onaylı uzaktan eğitim programlarıyla birlikte dünya çapında bu alanda aktif olarak hizmet vermekte olan kurumlarla rekabet seviyesinde çıtayı yükseltiyor. Belirlenen hedefte, dünyanın en iyi olmak için çalışmaların devam ettiği bilinirken; hedefine de adım adım yaklaşıyor. Her geçen gün daha da büyük bir kurum haline geliyor olması başarısını ispatlıyor.

Türkiye'nin farklı şehirlerine uzaktan eğitim programlarını sunan bir kurum olması itibariyle, birinci sırada yer alırken Avrupa'nın da 4.sırasına yerleşmiş durumda. Yakaladığı çıkışla birlikte Avrupa'da en iyi çıkış yapan eğitim kurumu ödülüne layık görülen kariyeradam yorumu uzmanlar tarafından da pozitif değerlendiriliyor. Hizmet kalitesiyle birlikte kurum hem Avrupa'da hem de dünyada en üst basmağa çıkmak için programlarını sürdürüyor.

http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son Dönemlerin Parlayan Yıldızı: Kariyer Adam
» Eğitimde Profesyonel Destek
» Eğitimde Yeni Bir Soluk ukraynaegitim.gen.tr
» Doğru İş ve Kariyer Hedefi
» Adam Gibi Şaka Başlıyor !