Her Site Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Site Burada

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZorlu Öğrenci Yurdu Siteni10

Zorlu Öğrenci Yurdu

YazarMesaj
bazkriz
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 443

Zorlu Öğrenci Yurdu Empty
MesajKonu: Zorlu Öğrenci Yurdu   Zorlu Öğrenci Yurdu Icon_minitimeÇarş. Tem. 19, 2017 1:29 pm

Geleceğimizin garantisi olan gençlerimizin daha iyi eğitim alması çok önemlidir. Bu konuda Kadıköy öğrenci yurtları olarak gençlerimizin daha iyi yaşam şartlarında eğitim almalarını ve yurtlarımızda kalabilmelerini sağlıyoruz. Sektör içerisinde lider konumda olmamız sayesinde öğrencilerin her türlü olanaklardan yararlanması mümkün olmaktadır. İstanbul Kadıköy' de yer alan özel öğrenci yurdumuzda erkek ve kız öğrenciler rahat ve konfor bir yaşam sürebilmektedir. Kadıköy kız öğrenci yurtları içerisinde en temizi ve en kalitelisi olan Özel Zorlu Öğrenci Yurdu ile hizmetinizdeyiz.

Yurt Olanakları Nelerdir?

Kadıköy erkek öğrenci yurtları yurtta sağlanan olanaklar ile de dikkat çekmektedir. Sabah kahvaltısı, ortak çalışma alanları, çizim masaları, ücretsiz wifi kullanımı, 7/24 aktif olan tüm yurtta kamera sistemi, 24 saat hizmete açık olan spor salonları bulunmaktadır. Yıkama, kurutma ve ütü olanaklarının bulunması sayesinde öğrenciler çamaşırlarını kolayca yıkayabilmektedir. Oda temizliği ve çöp toplama zamanında yapılarak öğrencilerin hijyenik ortamlarda kalması sağlanmaktadır.

Neden Biz?

Kadıköy'ün merkezinde yer alan özel öğrenci yurdumuz içerisinde kalan bireylerin çok daha iyi eğitim almasına olanak tanımak adına tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.
https://zorluogrenciyurdu.com/

Zorlu Öğrenci Yurdu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zorlu Yarışta Bir Adım Öne Geçin avantajkitap.com
» Zorlu Tel | Panel Çit - Bahçe Çiti ve Jiletli Tel Sistemleri
» Karabük Erkek öğrenci yurdu
» Karabük'ün Gözdesi Şerefli Yurdu
» Vezneciler Ve Fatih Kız Öğrenci Yurdu