Her Site Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Site Burada

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKnight Online Tanıtım Platformu Siteni10

Knight Online Tanıtım Platformu

YazarMesaj
delaporta444
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 8

Knight Online Tanıtım Platformu Empty
MesajKonu: Knight Online Tanıtım Platformu   Knight Online Tanıtım Platformu Icon_minitimeC.tesi Kas. 04, 2017 4:44 am

Knight online private serverlara yönelik oluşturulmuş bu platformda server tanıtımı yapabilir, serverinizi geliştirmek adına gerekli server dosyalarını bulabilir gerektiği yerde yardım konusu açabilir ve forum yetkililerinden veya üyelerinden gerekli yardıma ulaşabilirsiniz. Seneler önce neronlineworld adı altında açılmış ve büyük bir potansiyel kazanmış fakat bazı sebeplerden ötürü kapanmak zorunda olan bu forum sitemiz tekrardan knight onlineadı altında açıldı hala eski forum yetkilileri ve üyelerimiz ile devam etmekteyiz. Kapanıp açılmasına ve aradan seneler geçmesine rağmen eski potansiyelini kaybetmiş değil. Forum yetkilileri üyelerin sorunları ve sıkıntıları ile fazlası ile ilgilenmektedir ayrıca forum sitemizde bir çok paylaşım gerçekleşmektedir knight online private server için gerekli her ne varsa bu forum sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca ko fox server tanıtımı konularına alakalı forumdan ulaşabilir, var ise serverinizin tanıtımını yapabilirsiniz. Herkese iyi forum

Knight Online Tanıtım Platformu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Knight Online
» Knight Online Pvp Serverler
» Online Oyun Satış Platformu
» Knight Online World Hakkında Haber ve Paylaşımlar - Ryuumiyosaki.com
» Knight Online Oyunu için Kaliteli Proxy Hizmeti