Her Site Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Site Burada

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapEğitimde Yeni Bir Soluk ukraynaegitim.gen.tr Siteni10

Eğitimde Yeni Bir Soluk ukraynaegitim.gen.tr

YazarMesaj
bazkriz
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 443

Eğitimde Yeni Bir Soluk ukraynaegitim.gen.tr Empty
MesajKonu: Eğitimde Yeni Bir Soluk ukraynaegitim.gen.tr   Eğitimde Yeni Bir Soluk ukraynaegitim.gen.tr Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2018 2:02 pm

Birçok ailenin evlatları için ve birçok gencin kendi gelecekleri adına en büyük hayali, yetenekleri doğrultusunda kaliteli bir eğitim alabilmek. Ne yazık ki ülkemiz kaynakları, genç nüfusun bu talebini karşılamakta yetersiz kalabiliyor. Ülkemizdeki bir çok genç, en verimli zamanlarını masa başında sınavlara hazırlanarak geçirmek zorunda kalıyor.
Gençlere sınav çıkmazından kurtararak Ukrayna'da sınavsız üniversite eğitimi alabilmeleri için harika bir fırsat sunuluyor.
Denklik Sıkıntısı Olmadan İstenilen Bölüme Giriş
Başta tıp, mimarlık, mühendislik, hukuk, öğretmenlik ve psikoloji gibi çağın gözde bölümlerinin yer aldığı Ukrayna üniversiteleri bir çok gence istediği bölümde okuma imkanı sunuyor.
Ülkemizdeki YÖK ile anlaşması olan bu üniversitelerden mezun olan gençlerimiz, ülkelerinde mesleklerini icra edebiliyorlar.
Üstelik Ukrayna üniversite fiyatları ülkemiz şartlarıyla neredeyse aynı. Bir öğrencinin 4 yıllık bir bölümü bitirmek için yaptığı masraf ile yurt dışında eğitim fırsatı sunuluyor.
Birçok gencin en verimli ve zihninin en açık olduğu dönemi, bölümünde geçirmesini sağlayan bu uygulama ile dileyen herkes sınavsız Ukrayna üniversiteleri çatısı altında eğitim alabiliyor.
ukraynaegitim.gen.tr

Eğitimde Yeni Bir Soluk ukraynaegitim.gen.tr
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğitimde Profesyonel Destek
» Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam
» Yeni Oyunlar
» Yeni Sanal Kart
» Yeni Doğan