Her Site Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Site Burada

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYoutube Lise 9 Kümeler konu anlatımı ve test çözümü – Matematizm.com Siteni10

Youtube Lise 9 Kümeler konu anlatımı ve test çözümü – Matematizm.com

YazarMesaj
nullsix
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 2880

Youtube Lise 9 Kümeler konu anlatımı ve test çözümü – Matematizm.com Empty
MesajKonu: Youtube Lise 9 Kümeler konu anlatımı ve test çözümü – Matematizm.com   Youtube Lise 9 Kümeler konu anlatımı ve test çözümü – Matematizm.com Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2020 9:50 pm

Geleceğimizi beyinde kuran, eğitim ve öğretim verdiğimiz kurum ve kişilerin hedeflere tutunmasına, dışa dönük ve atak olmasına katkıda bulunan,pozitif yaklaşımları ilke edinen coşku ve heyecan rüzgarlarının yelkenleri doldurduğu, güzel bir geleceğin yanı başımızda olduğunu bilen zengin bir hayal gücüne sahip ama bu hayallerin ancak bilimin ve analizin potasında eritildiğinde, su verilmiş çelik gibi somutlaşan,başımız bulutlarda ama ayağı yere basan bugünün hayalini,yarının gerçeği kılmak için ortaya konan beyinsel çabaların, geleceğin gerçekliğini yakalama azmi olan; MATEMATİZM ekibiyiz. MATEMATİZM ayrıcalığını tamamen ÜCRETSİZ olarak Matematizm.com da bulacaksınız.

Örnek video (Lise 9 Kümeler): https://www.youtube.com/watch?v=jK1QvEfjHQ0

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Axmedya.com ile Youtube izlenme, Youtube abone ve Tiktok takipçi satın al
» Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test
» Ambalajın Mükemmel Çözümü: Kompozit Çember
» ORTAÖĞRETİM (LİSE) DERSLERİ
» E-okul lise giriş Sayfası