Her Site Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Site Burada

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOnline Dizi izleme sitesi - Dizi İzletici Siteni10

Online Dizi izleme sitesi - Dizi İzletici

YazarMesaj
nullsix
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 2879

Online Dizi izleme sitesi - Dizi İzletici Empty
MesajKonu: Online Dizi izleme sitesi - Dizi İzletici   Online Dizi izleme sitesi - Dizi İzletici Icon_minitimePerş. Eyl. 15, 2011 1:21 am

Site İsmi : diziizletici.net

Sloganımız : Online Dizi izleme sitesi - Dizi İzletici

Site Kuruluş Zamanı : 1 Kasım 2010

Genel bir Tanıtım Açıklaması : Her günün yorgunluğunu kimimiz spor yaparak kimimiz kitap okuyarak kimimiz ise dizi izleyerek geçiriyoruz.

Diziler gündelik hayatımızın gerçekten bir parçası oldu. Bu sezonki dizilerde gerçekten çok güzel olacağa benziyor. Mesela kuzey güney izledim geçen gün. Dizide kıvanç tatlıtuğun oyunculuğu gerçekten çok güzel. Dizide iki erkek kardeşin zıt kutuplarda olması birinin cezaevinden çıkıp gelmesi diğerininse itü mezunu olması. İkisini birleştiren nokta aynı kız ve babalarının fırını. Güzel bir dizi olacağa benziyor.

Ayrıca yeni dizilerden bir çocuk sevdim izlemek isteyenlerde linke tıklayıp bütün bölümlerini izleyebilirler. Bu dizide ise çetin tekindor başrolde bir babayı canlandırıyor. Kızı zengin bir çocuğa aşık olur ve mahallede dedikodular başlar. Bu dizi de tutacağa benziyor. Ama benim favorilerimden biri olan iffet izlemek gerçekten ayrı bir zevk. Deniz Çakır müjde ar'ın yerini tutabilecek mi acaba. İffette ise bir taksiciye aşık olan genç kızın hikayesi anlatılmakta. Bu diziyi hem eski zamane insanlarıda çok seveceğe benziyor.

Ayrıca bu sezon ses getireceğine inandığım başka bir dizi ise ay tutulması. Bu dizidede Naz elmas oynuyor. İki kız kardeş aynı erkeğe aşık olunca birbirlerine düşman oluyorlar. Gerçekten güzel işlenmiş bir dizi. Star TV yi pazar gecesi açıp ay tutulması izlemek gerçekten pazartesi sendromunu unutturuyor bana.

Herkese iyi seyirler.

Online Dizi izleme sitesi - Dizi İzletici
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Online Dizi izleme sitesi - Dizi izleyelim
» Dizi İzleme Sitesi
» Yabancı Dizi İzleme Sitesi
» Full dizi izleme sitesi - Sonbolumleriizle.net
» Türkiye'nin En Geniş Dizi İzleme ve Dizi Seyretme Merkezi