Her Site Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Site Burada

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapF klavyede yazı yazmanın zorlukları Siteni10

F klavyede yazı yazmanın zorlukları

YazarMesaj
nullsix
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 2869

F klavyede yazı yazmanın zorlukları Empty
MesajKonu: F klavyede yazı yazmanın zorlukları   F klavyede yazı yazmanın zorlukları Icon_minitimePerş. Ağus. 01, 2019 9:22 pm

F klavyede yazı yazmak zor mudur? Eğer Q klavyeye alışkın birisiyseniz F klavyede yazı yazmak size zor gelebilir. Çünkü harflerin dizilişleri farklı olduğu için yazı yazmakta zorlanabilirsiniz. Tuşların yerini ezberine alan birisi klavye türü ne olursa olsun hızlı bir şekilde yazı yazabilir. Klavyede hız nasıl ölçülür? Günümüzde artık birçok site ücretsiz bir şekilde Klavye hız testi hizmeti vermektedir. Klavye hız testinde kullanıcılara Türkçede en çok kullanılan 300 kelime sunulur. Bu 300 kelimeyi 1 dakika içinde yazması istenir. Kelimeler 1 heceli, 2 heceli, 3 heceli olmak üzere karışık bir şekilde verilir. Kelimelerin arasında noktalama işareti bulunmaz. 1 dakika sonunda sistem durup size kaç kelime yazdığınız sonucu verir.

Klavye hız testinde 1 dakikada 30 kelimenin altında yazıyorsanız mutlaka kendinizi
10 parmak eğitim videoları izleyerek geliştirmelisiniz. On parmak eğitim videosunu F klavye kullanan kişiler de kullanabilir. On parmak eğitim videosuna ücretsiz bir şekilde ulaşmak için siz de herkes gibi Onparmak.org internet adresimizi kullanabilirsiniz. Sitemizdeki videolar uzmanlar tarafından özel olarak hazırlandı. Sitemizde tüm hizmetler ücretsizdir. Sizlere faydalı içerikler üretmek adına her gün sitemiz güncellenmektedir. Sizde klavye hız testi ve on parmak video eğitim setini izlemek için sitemizi ziyaret edin. Bu imkanlardan faydalanarak bilgisayarda hızlı yazı yazma konusunda kendinizi geliştirin.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Led Kayan Yazı - Ledgrafik.com
» Sekillinickyaz.com.tr ile Şekilli Yazı Yaz!
» Sayfada dönen yazı
» Şekilli yazı yazma siteleri
»  Atari.Gen.tr | İnceleme yazı dizisi