Her Site Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Site Burada

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTanıtımlarınızda Sizlere Destek Oluyoruz Siteni10

Tanıtımlarınızda Sizlere Destek Oluyoruz

YazarMesaj
resthit
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye
resthit

Erkek Mesaj Sayısı : 556

Tanıtımlarınızda Sizlere Destek Oluyoruz Empty
MesajKonu: Tanıtımlarınızda Sizlere Destek Oluyoruz   Tanıtımlarınızda Sizlere Destek Oluyoruz Icon_minitimeCuma Ağus. 26, 2016 12:12 am

Tanıtımlarda ve fuarlarda servis, tercüme ya da tanıtım için sizlere yardımcı olan kişilere fuar hostesi denilmektedir. Tüm bu kişiler ajanslarımıza bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tanıtım ya da fuarınıza uygun kişiler ajansımız tarafından sizlere temin edilmektedir. Talebinize ve işlevselliğinize en uygun hostesimiz sizler için kusursuz ve etkili hizmeti vermektedir. Hosteslerimiz için genel itibariyle iki farklı türde kostüm olabilmektedir. Dilediğiniz giyim tarzında seçim yapabilirsiniz. Fuar alanlarında firmanızı anlatan görselleri ya da logonuzu kıyafetlerin üzerine bastırabilirsiniz. Hosteslerimizin kıyafetlerinde bu baskıları taşımalarını isteyebilirsiniz.
Hostes Kostümleri İki Türde Olabilmektedir
Siyah etek beyaz gömlek ve siyah topuklu ayakkabı stand hostesi için sıkça tercih edilen bir giyim tarzıdır. Bu kostümler presentable olarak adlandırılmakta ve firmanıza kurumsal bir ifade kazandırmaktadır. Hosteslerimize aksesuar olarak taktığımız fularlarımızda sizlerin taleplerine göre logonuzun ana rengi kullanılabilmektedir. Siyah kurumsal elbise, siyah topuklu ayakkabı da diğer sıkça tercih edilen giyim tarzlarındandır. Elbisenin üzerinde logonuzu ya da dilerseniz belirlediğiniz sloganı bastırabilmek imkanına sahipsiniz.
Eğitimli Hostesler İşinizi Kurumsallaştırır
Fiziksel özellikler, yabancı dil bilgisi, eğitim düzeyi, presentable görünüşü, diksiyonu ve birçok özellik fuar mankeni seçimlerinde belirleyici özelliklerdir. Sizler de firmamızdan dilediğiniz özelliklere en uygun tanıtıcı niteliklerdeki mankeni seçebilirsiniz. Majeste Ajans dilediğiniz tüm özelliklerde ve görünüşlerde hostesleri sizler için belirliyor ve firmanızın prestijini arttırmak adına çalışmalar yürütüyor.
http://www.zbayan.com/

Tanıtımlarınızda Sizlere Destek Oluyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site Nasıl Kurulur Diyenler İçin Profesyonel Destek!
» Eğitimde Profesyonel Destek
» Psikolojik Destek ve Önemi
» Dijital Canlı Destek Sistemleri
» Nem alma cihazları satış ve destek sitesi